Fen Šui princips – arī nagiem

Manikīrs vienmēr ir atspoguļojis sievietes noskaņojumu un šajā sezonā šī noskaņa, acīmredzami, ir īpaša: galvenā tendence – krāsot vienu vai vairākus nagus tonī, kas krasi atšķiras no izvēlētā pamata toņa. Šāda kombinācija līdzinās adaptētai nagu mākslai, jeb t.s. nail-art, bet izskatās daudz izsmalcinātāk un noslēpumaināk.

Šī mode pie mums ir atceļojusi no Amerikas jau pirms vairākiem gadiem, bet uzplaukumu piedzīvojusi tikai šogad. ASV, savukārt, jāpasakās par jauno modes hītu slavenajai skaistuma guru Kristīnei Fitdžeraldai (Christine Fitzgerald), kas ne vien atklāja savu manikīra līniju, bet lika arī pamatus jaunajai nagu modei, kas šobrīd ir tik populāra.

Atšķirīgo naglu toņu noslēpums ir vienkāršs: Kristīne ir kaislīga fen šui atbalstītāja un šo filozofiju cenšas ievērot arī attiecībā uz rokām. Saskaņā ar fen šui, labās rokas vidējais pirksts un zeltnesis simbolizē mīlestību un veiksmi biznesā, tāpēc īpaši izdaiļojot šos pirkstus, pēc Kristīnes domām, iespējams pievilināt mīlestību un panākumus biznesā.

Mūsdienu modes fanes šādu risinājumu pieņēma ar ovācijām. Izšķiroša nozīme izrādījās ne tik daudz filozofijai, bet gan oriģinālajam risinājumam, kas atsvaidzina manikīru un piešķir “odziņu” nagiem. Ar laiku šī mode piekāpās vēl vairāk, atstājot atšķirīgu tikai zeltnesi un pašreiz arī vairs nav būtiski, kuras rokas nags tiek izcelts, jo galvenais – oriģināls risinājums.

Patīk mūsu darbi?

Ja Jums ir jautājumi vai gribat pierakstīties, droši zvaniet pa tel. – 20337525 vai 20604923. Vai rakstiet mums – pieraksts@happynails.lv

Strādājam katru dienu no 9:00 līdz 22:00, bez brīvdienām.